توری

انواع توری:

توری های رولینگ یا جمع شو دارای رنگ های دلخواه، سفید و طرح چوب می باشد. تنوع باز شو مدل جمع به سه طریق زیر می باشد:

  • باز شو عمودی (بالا به پایین)
  • باز شو افقی (راست به چپ و یا چپ به راست)
  • باز شو افقی دوطرفه

 

توری رولینگ پنجره دوجداره

توری های رولینگ قاب آلومینیومی و توری یو پی وی سی داشته ،توری آن به صورت صاف بوده که توسط فنر بالا و پایین می رود، مشکل اصلی این نوع توری ضعیف شدن فنر آن به مرور زمان بوده که باعث جمع نشدن توری می گردد. توری های پلیسه با قاب آلومینیومی و توری بصورت آکاردئون می باشد (تفاوت توری پلیسه و رولینگ فقط در صاف و اکاردئونی بودن توری آن است).

این نوع توری بسیار زیبا ، کارآمد و قابل استفاده می باشد. تنها مشکل این دو مدل توری نسبت به توری آلومینیومی قدیمی این است که هنگام خرابی این توری ها می بایست با هزینه های بسیار بالا نسبت به ترمیم آنها اقدام شود ( به دلیل اینکه کارخانه های تولید این توری ها داخل شهر نبوده و خارج از شهر و در شهرک های صنعتی فعالیت می نمایند) .

 

توری پنجره پلیسه یا توری پشه تاشو (Folding Flyscreen)

 

توری پنجره

توری های پیلیسه ای یا تاشو دارای رنگ های سفید و طرح چوب می باشد. تنوع باز شو مدل جمع به دو طریق زیر می باشد:

rolling mesh

 

  • باز شو
  • توری پنجره پلیسه باز شو افقی (راست به چپ و یا چپ به راست)
  • باز شو افقی دوطرفه

 

توری تاشو پلیسه

 

توری پنجره پلیسه یا توری پشه تاشو موجود در بازار به سه نوع تور پلیسه پلیمری ، تور پشه رولینگ و توری پنجره آلومینیومی می باشد. توری های آلومینیومی با قاب و توری آلومینیومی (همان توری های قدیمی):این نوع توری های در سه حالت توری کشویی، تور آلومینیومی لولایی و توری پنجره فیکس قابل استفاده می باشد که به راحتی قابل برداشت و شستشو و نظافت می باشد و در هر مکان از شهر قادر به تعویض و ترمیم این گونه توری ها می باشید . توری های پنجره دوجداره رولینگ قاب آلومینیومی و توری یو پی وی سی داشته ،توری آن به صورت صاف بوده که توسط فنر بالا و پایین می رود، ایراد این نوع توری ضعیف شدن فنر آن به مرور زمان بوده که باعث جمع نشدن توری می گردد. توری های پلیسه با قاب آلومینیومی و توری بصورت آکاردئون می باشد (تفاوت توری پلیسه و رولینگ فقط در صاف و اکاردئونی بودن توری آن است).
این نوع توری بسیار زیبا قابل استفاده بوده و تنها ایراد این دو مدل توری نسبت به توری آلومینیومی قدیمی این است که پس از خراب شدن این توری ها می بایست با هزینه های بسیار بالا ترمیم شود ( به دلیل اینکه کارخانه های تولید این توری ها داخل شهر نبوده و خارج از تهران در شهرک های صنعتی فعالیت می نمایند) .

توری پنجره

 

توری مغناطیسی پنجره

توری مگنتیک یا مغناطیسی (Magnetic System) یکی از مدرن‌ترین توری‌های موجود در بازار بوده و جهت ارائه در فروشگاه‌ها تولید و عرضه می‌گردد. در این نوع از توری‌ها از فریم آلمینیومی استفاده نمی‌گردد و در عین کیفیت بالا از قیمت مناسبی برخوردار می‌باشد. به صورت کلی توری مگنتیک به دو نوع Magnetic Window System و Magnetic Door System به تولید می‌رسد. از جمله مزایای توری مگنتیک می‌توان به نصب آسان توسط مصرف کننده، قیمت ارزان، کیفیت مطلوب و قابل انتقال و تغییر ابعاد برای استفاده در درب‌ها یا پنجره‌های دیگر اشاره داشت. انواع توری‌های مگنتیک:

  • توری مگنتیک پنجره‌ای Magnetic Window System: توری مگنتیک پنجره‌ای دارای قابی از جنس PVC بوده و به راحتی به سایز دلخواه درمی‌آید و در دو سایز و در بسته‌بندی ارائه می‌گردد. به راحتی قابل برش و تغییر سایز بوده و به وسیله آهنربا (مگنت) بر روی قاب پنجره قرار می‌گیرد.
  • توری مگنتیک درب Magnetic Door System: توری مگنتیک درب بدون قاب در چهار طرف بوده و تور آن از وسط باز می‌گردد.

 

توری آلومینیومی (Aluminum Flyscreen)

 

توری پنجره دوجداره

 

توری آلومینیومی ثابت و لولایی جهت انواع در و پنجره دوجداره و آهنی

شرکت پنجره نیکسازان در کنار تولید انواع درب و پنجره دوجداره و جهت ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای مشتریان محترم اقدام به تولید انواع توری جهت نصب بر روی انواع پنجره یو پی وی سی و حتی پنجره آهنی نموده است.

در این میان و با وجود پیدایش انواع مدرن توری های پلیمری و پلاستیکی ، توری های ثابت و لولایی آلومینیومی هنوز علاقمندان خود را حفظ کرده است.

توری های آلومینیومی با قاب و توری آلومینیومی (همان توری های قدیمی):این نوع توری های در سه حالت کشویی، لولایی و فیکس قابل استفاده می باشد که به راحتی قابل برداشت و شستشو و نظافت می باشد و درهر نقطه از شهر قادر به تعویض و ترمیم این گونه توری ها می باشید.